Zdrowie Współcześnie czyli jak Żyć Zdrowo i Żyć z Pasją. Z Medycyną Zdrowia za Pan Brat

Szyszynka – brama percepcji DMT, melatonina, serotonina, a Świadomość; Dobry sen, Spokój czy TV? Depresje, Nerwice i inne wynalazki współczesności, jak sobie z tym radzić.

Ave, Dobra, Świadoma Istoto. Czy masz wiedzę, że ze wszystkich docierających do Twojego umysłu bodźców Twoja świadomość zdaje sobie sprawę z 0,0097%? A to znaczy, że 99,9913% wszechświata – jest wycinane już przed startem na synapsach aksonów. Brzmi dziwnie, niewiarygodnie, wręcz jak onuce, mocno metaforycznie nieświeże… Pomyśl zatem, jeśli z ogółu bodźców wszechświata tak dalece jest Twoja świadomość niedoinformowana, to jeśli wypełnisz te 0,0097% w pełni prawami i prawdami tv to średnia ta spada poniżej godności ludzkiej, a wpada w sferę wzorcowego niewolnictwa na ciele i na Duszy…

Mamy czasy wielkich zmian, te zmiany dzieją się w takim tempie, że sami uzurpatorzy już się gubią w tej panice uzurpacyjnej. A co dopiero dzielny wojak „Szwejk”, czyli „ludź” powszedni i powszechny. Chociaż nie wiem, czy to najlepsze porównanie, bowiem Szwejk był w swej udawanej głupocie inteligentny i rozgarnięty bardziej, niż jego oprawcy-uzurpatorzy tzw. dowódcy (zresztą w większości z objawami zaawansowanej psychopatii).

Efekty praw i prawd tv, które w pełni lub prawie w pełni zagarniają te wspomniane wyżej 0,0097%, są zdecydowanie i absolutnie niefajne. Kłopoty ze snem, totalnie przewlekłe stany zapalne, depresje, nerwice, zzombienie, brak miłości, pokochania, wybaczenia, wybaczania, wzajemne skonfliktowanie, nieufność, brak wiary, a nawet donosicielstwo – to jest codzienność większości Ludzi, a raczej bardziej człekokształtnie zniewolonych.

Cóż zatem czynić z Istotami dalece wybiegającymi poza normy wyobraźni przeciętnego Człeko-Ludzia, którzy praw i prawd tv nie aplikują do siebie i wiedzą, że mogą Żyć w Obfitości, Żyć w radości przebywania na tej planecie, w uśmiechu Zdrowia. Cóż one same z sobą i w sobie, te Istoty, maja czynić w tym kuriozum? Odpowiedź pod koniec tego artykułu.

A cóż czynić z depresjami, przewlekłymi stanami zapalnymi, kłopotami ze snem, ze stresem, nerwicami, zzombieniem; brakiem miłości, wybaczenia, wybaczania, pokochania; cóż czynić z nieufnością, wzajemnym skonfliktowaniem, donosicielstwem (donosicielstwo, wg mnie, jest chorobą psychiczną mocno zaawansowaną, ale jak każda choroba, uleczalną).

Na pewno świetnym wsparciem są Uzdrawiające Warsztaty Zbalansowanego Stylu Życia. Kolejne są 14-15 stycznia 2023 r, acz warto już zacząć w domowych pieleszach przygodę podróży do Obfitości Zdrowia, Homeostazy, Radości Zbalansowanego Stylu Życia. Ułatwiamy wsparcie Konsultacjami Zdrowia, które zawsze są podparte działaniem Naturą.

W BioGabinecie Terapii Naturalnych WIEM i Najzdrowszym Sklepie Medycyny Zdrowia na niwie naszych wieloletnich doświadczeń, Zbalansowane Zdrowienie wprowadzane jest w momencie, kiedy Klient jest gotowy na Zdrowie (co wcale nie jest takie oczywiste dla większości Ludzi) oraz Zbalansowane Żywienie na umyśle, ciele, Duchu.

Protokół Zbalansowanego Zdrowienia trwa około 6-8 miesięcy – czyli czas procesów wymiany i usuwania m.in. komórek zombi, oczyszczenia szyszynki, odbudowy mikrobiomu, regulowania równowagi kwasowo-zasadowej (czyli żołądek ph 1 do maks 2,5, ph krwi 7.32-7.42, a reszta podrobów zalkalizowane w stopniu właściwym, organizm wie jakie i gdzie jest właściwe ph), właściwego nawodnienia organizmu, dokarmienia organizmu wysoce wartościową żywnością (w tym omega 3 z polifenolami), a unikaniem ultra przetworzonego bardzo prozapalnego jedzenia. To wszystko ułożone w sposób odpowiedni do Natury, czyli np. dokarmianie organizmu, umysłu, psychiki bez zabawy w dietetycznie zmanipulowane kalorie. Do Życia organizmowi potrzebna jest energia, a nie kalorie. Z tymi kaloriami to trochę, a nawet nie trochę, jak z egzosomami vs wirusy, ten sam obrazek, ale gra i zabawa uzurpacji z Istotami z Iskrą Boską już nie. Konsekwencją startu Zdrowego Zbalansowanego Stylu Życia jest Zbalansowane Zdrowienie.

A teraz kilka istotnych informacji, Wiedzy o Szyszynce, czyli Szefie wszystkich Szefów.

Szyszynka realizuje całościowy rytm naszego ciała. Jest szefem, dyrygentem układu hormonalnego, jest szefem rytmizacji organizmu z pozycji ciała, ale i energetyki duchowej – jeśli ma szansę oczywiście. Stan odłączenia, zgubienia, rozregulowania, braku komunikacji „szynszynkowej”, zwapnienia szyszynki, jest stanem nie-człowieczym, jest stanem „zzombienia”.

Szyszynka realizuje Prawa Rezonansu, Synchronizacji, Wypełnienia organizmu, harmoniczną zmianę. Szyszynka tworzy harmonię naszego ciała, emocji i myśli, uczuć, skomunikowania z samym z sobą, z tą Iskrą Bożą, w którą zostaliśmy przy tworzeniu nas, zaopatrzeni. Ciekawe, że szyszynka wie, jaki ma być prawidłowy rytm, jaki rytm odpowiada za harmonie, prawdę, poczucie jedności z samym sobą i z wszechświatem. Tutaj zaczyna się nauka, ta prawdziwa – z Natury, z nadania Iskry Bożej, a także filozofia, duchowość.

Istnieje silny związek uszkodzenia szyszynki, a konkretnie jej zwapnienia z chorobami psychicznymi jak schizofrenia, choroba Alzheimera, depresja, udary mózgu, problemy z zajściem w zdrową ciążę itd. Ludzie, u których stwierdzono zwapnienie szyszynki są pesymistami, nie widzą głębszego sensu życia, nie potrafią odnaleźć w sobie żadnej duchowości.

W 49 dniu życia ludzkiego płodu dopiero co ukształtowana szyszynka wydziela do młodego krwioobiegu substancję o nazwie Dimetylotryptamina, w skrócie DMT

Dimetylotryptamina syntetyzowana w szyszynce z tryptofanu mówiąc delikatnie rozszerza percepcję. Tzn z wspomnianej wcześniej na poziomie 0,0097% do parametrów zdecydowanie bardziej przyzwoitych.

Czyli dobrze funkcjonująca szyszynka to szersze spektrum postrzegania Świata i zrozumienia Świata. Dobrze funkcjonująca szyszynka to DMT, to naturalna melatonina, serotonina, to prawidłowe wibracje membrany każdej komórki – błony komórkowej.

Puentując: Jeżeli to, co robisz w życiu buduje Twoją wartość duchową, daje radość i rozświetla Twoją drogę życia to rób to. Żyj Zbalansowanym Stylem, Żyj w Obfitości. Szanuj swoje słowo, Nie bierz niczego do siebie, Nie zakładaj niczego z góry, Rób wszystko najlepiej, jak potrafisz. Postrzegaj całość Twego świata oczami prawdy.

Czyste serce, czyste intencje, miłość, wybaczenie, wybaczanie rozpuszczą złogi w Twojej szyszynce, w Twoim umyśle, w Twojej całej Istocie. Aktywując właściwe nawodnienie, równowagę kwasowo-zasadową, wyciszenie przewlekłych stanów zapalnych, dokarmiając i detoksykując organizm, umysł, mózg, spowodujesz, że kurtyna iluzji i praw tudzież prawd tv spadnie z Twoich oczu i być może będzie, wręcz na pewno będzie swego rodzaju zaskoczeniem, ale na pewno Cię uzdrowi na wielu płaszczyznach.

Uzdrawiające Warsztaty Zbalansowanego Stylu Życia z Firewalkingiem, Gongami, Misami

14.01.23 godz 10-ta do 15.01.23 godz 17-ta; 64-412 Białokosz, Ośrodek SUM

Dźwięk, cisza, medytacja, gongi, misy, wibracje 432hz

Szyszynka, Prawa rezonansu, synchronizacji, wypełnienia

Szyszynka, Tunele rzeczywistości i DMT, Brama percepcji

Obfitość, Celem Istnienia jest Życie w Obfitości;

Sesje medytacyjne uzdrawiające, Nauka Kreacji Dobrego Snu

Budowanie intencji, Aktywacja Zdrowienia, Inicjacja Homeostazy

Kreowanie spokoju oraz ciszy w sobie i dla siebie, Zbalansowany umysł Symboli i symboliki

Psychologia kliniczna, Pokochanie siebie i Wybaczanie

Zbalansowane żywienie; Omega 3, 7, 9 i polifenole

Oczyszczanie Szyszynki, Detoks Umysłu, Organizmu

Równowaga kwasowo zasadowa, Nawodnienie organizmu

Jak zdiagnozować, czy jedzenie jest żywnością

Przepisy zielarskie i naturalne metody regeneracji organizmu

Trenerzy

Prof. Maciej Adamski, Terapeuta dźwiękiem gongi, misy

Małgorzata Adamska, Psycholog Kliniczny

Katarzyna Brzezińska, Skinolog, Kosmetolog, Instytut Piękna

Elżbieta Spolankiewicz, Pedagog, Naturoterapeuta, Kreator Spokoju

Szymon Spolankiewicz, Naturoterapeuta, Kreator Spokoju i Zbalansowanego Życia,

Szymon Spolankiewicz, Dr-Zdrowie.pl

Biogabinet Terapii Naturalnych WIEM BioGabinet.eu, Dyplomowani Naturoterapeuci Elżbieta i Szymon Spolankiewicz; Najzdrowszy Sklep Taoria.pl, tel 668 112 888; 502 453 243; Biogabinet i Sklep (codziennie) – Czarnków, Kościuszki 19/4; Sklep – Trzcianka, Orzeszkowej 2 (wtorki, piątki), ZbalansowanyStylZycia.pl